Україна стане каталізатором інтеграційних процесів у СНД, – експерт

Потенціал СНД не вичерпаний, Україна як країна-голова Співдружності в 2014р. має стати каталізатором інтеграційних процесів на пострадянському просторі.

Таку думку висловив керівник Центру стратегічного розвитку країн СНД Інституту Європи РАН, професор Олександр Гусєв, який у середу взяв участь у відеомості, організованому РІА "Новості".

За словами експерта, "багато хто вважає, що СНД втратило своє значення", однак він з цією думкою не згоден: "Потенціал Співдружності не вичерпаний, і тут ми можемо домогтися досить серйозних преференцій і з точки зору в цілому позиціонування Співдружності як великої міжнародної організації < ...>, так і з точки зору позиціонування наших конкретних держав – Росії, України і ще дев'яти держав".

"Каталізатором, драйвером інтеграційних процесів на всьому пострадянському просторі", на думку Гусєва, повинна стати Україна, яка в 2014р. головує в СНД. Експерт називає цю подію знаковою "на тлі тієї політичної ситуації, яка склалася на Україні, на тлі відносин України з ЄС".

Гусєв упевнений, що 2014р. як для України, так і для СНД буде знаковим. "Від того, як Україна буде поступово активізувати своє вбудовування в Співдружність, значною мірою залежатиме подальший розвиток не лише цієї організації, але і в цілому інтеграційні процеси на пострадянському просторі", – зазначив експерт.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 вересня 2020, 23:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.