Президент Ericsson може очолити Microsoft

Рада директорів корпорації Microsoft розглядає главу шведської компанії Ericsson Ханса Вестберга в якості нового генерального директора компанії.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, інформує Прайм.

Стів Балмер, діючий CEO компанії Microsoft, в серпні 2013р. оголосив про плани піти зі свого поста протягом 12 місяців. Спеціальна комісія, до складу якої входить Білл Гейтс, займається пошуком його наступника. Крім Вестберг в список вірогідних наступників Балмера входять керівник бізнес-підрозділу Microsoft Сатья Наделла і екс-глава Nokia Стівен Елоп.

Наприкінці листопада агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела назвало гендиректора автовиробника Ford Алана Мулаллі і Наделлу основними кандидатами на пост глави Microsoft. Однак у січні стало відомо, що Мулаллі не має наміру приєднуватися до команди софтверного гіганта.

Вестберг прийшов у компанію Ericsson в 1988р., з 2007 по 2009рр. обіймав посаду головного фінансового директора. Генеральним директором Ericsson він став у січні 2010р. Крім того, Вестберг, працюючи в компанії, обіймав керівні посади в Китаї, Бразилії, Мексиці і США.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 3:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.