Індійці побудують завод ліків у Львівській області за €30 млн.

Велика індійська фармацевтична компанія почне в 2014р. будівництво заводу у Львівській області, вартістю €30 млн.

Про це на прес-конференції в четвер заявив голова Державної служби з лікарських засобів Олексій Соловйов, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Це буде приватний індійський інвестор, який прийняв рішення локалізувати тут виробництво, велика індійська компанія", - сказав він.

У той же час глава Держлікслужби не уточнив назви компанії.

За словами О.Соловйова, для реалізації проекту буде залучено кредит під державні гарантії. В даний час ведеться пошук кредитної установи.

"Знайти фінансового партнера, який би дав кредит під хороші відсотки під державні гарантії, думаю, не складно", - сказав О.Соловйов.

За словами глави Держлікслужби, на заводі, який буде побудований у Львівській області, будуть виготовлятися, зокрема, ліки для лікування онкологічних захворювань.

Планується, що до кінця 2014р. на новому заводі почнеться виробництво препаратів in bulk, а з 2015р. почнеться повний цикл виробництва.Коментарі

Додати коментар


Аркадия

Конечно было бы не плохо, если бы у нас построили этот завод. Знаю, что индийские лекарства достаточно качественные, но при этом не дорогие. Главное, чтобы Гослекслужба их не выжила потом. А то у нас в стране многие хорошо известные фармпроизводители ушли в тень, потому что в итоге не вынесли постоянных поборов со стороны ГЛС.

Мамонт

А особенно учитывая, как раньше ГЛС давила индийских производителей! Так давила, что наш посол в Индии получил дипломатическую ноту протеста на этой почве - за необоснованные запреты индийских производителей лекарств с целью получения взятки. Думаю данная индийская фармацевтическая компания идет на большой риск. Этим чиновникам из ГЛС хлебом не корми - будут ходить каждый месяц с проверками)

Тинто

Хах, они еще не знают что им предстоит при общении со славной ГЛС и сколько денег им предстоит отчехлить на лапу, за то, что б им разрешили работать.

ГОЛОВНЕ на 07 червня 2020, 9:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.