Порошенко запевняє, що гривня буде стабільною

Умов для різкої девальвації гривні наразі не існує.

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко в ефірі телеканалу ТВі, повідомляє "Українська правда".

"З гривнею все буде гаразд. Не хвилюйтеся", - заявив він.

"Є об'єктивні показники, які яскраво демонструють… Перший показник це платіжний баланс. Це скільки країна продає і скільки вона залучає, експортує і імпортує. Великий дефіцит платіжного балансу є тривожною ознакою", - уточнив міністр.

"Другий показник - це стан золотовалютних резервів. От скільки є золотовалютних ліквідних активів на рахунках Національного банку, для того щоби забезпечити будь-які пікові попити, кризові явища, для того щоби ефективно спрацювати", - додав Порошенко.

При цьому він запевнив, що наразі Україна має достатньо золотовалютних резервів.

"Можу вам сказати офіційну інформацію, що вперше за останні місяці золотовалютні резерви коливалися, трохи падали, казали, що вони там і на мільярд, і на 600 мільйонів, вперше за останні місяці стан золотовалютних резервів на 1 квітня більше, ніж на 1 березня", - заявив міністр.

"Протягом березня місяця стан золотовалютних резервів збільшився майже на 80 мільйонів доларів. Більше купили валюти, ніж продали. Це добра тенденція", - розповів Порошенко.

"Умов для різкої девальвації гривні на сьогодні не існує", - підсумував він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.