Fitch знизив рейтинги Сербії з BB- до В+

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента Сербії в іноземній і національній валюті з BB- до В+, прогноз по рейтингу "стабільний".

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

Fitch очікує, що консолідований дефіцит державного бюджету зросте до 7,1% від ВВП з 6,5% в 2013р. "Уряд Сербії поставив за мету знизити дефіцит на 1,6 процентного пункту в 2014р. та на 1,9 процентного пункту в 2015р.", - відзначає агентство.

При цьому динаміка боргу продовжує погіршуватися через мляве зростання. За оцінками Fitch, державний борг Сербії збільшиться до 70% ВВП в 2015р. з нинішнього рівня в 63%. "Це вже значно вище середнього показника серед країн з рейтингами BB і B", - відзначає агентство.

"Стабільний" прогноз відображає оцінку агентством того, що ризики пониження і підвищення рейтингу в даний момент добре збалансовані. Позитивна рейтингова дія можлива у випадку, якщо середньострокова програма бюджетної консолідації стабілізує співвідношення держборгу до ВВП.

Негативна рейтингова дія може бути вжита в разі тривалого тиску обмінного курсу, який може призвести до скорочення резервів і різкого зростання рівня боргу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 серпня 2020, 4:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.