Європа може вивести OPAL з-під дії 3-го енергопакету

Єврокомісія може вивести OPAL з-під дії Третього енергопакету в кінці січня - на початку лютого.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Єврокомісія може завершити процедуру прийняття рішення про виведення відводу від Nord Stream OPAL з-під дії Третього енергопакету в кінці січня - на початку лютого, повідомив журналістам заступник міністра енергетики РФ Анатолій Яновський.

За його словами, це питання обговорювалося в рамках зустрічі глави Міненерго Олександра Новака і єврокомісара Гюнтера Еттінгера вранці в п'ятницю в Москві.

"На переговорах Еттінгер заявив про те, що існує технічна процедура, яка у них завершиться наприкінці січня - на початку лютого, і питання коректно юридично буде відрегульоване", - сказав він, уточнивши, що мова йде про позитивне рішення.

Як повідомлялося, Єврокомісія зажадала зарезервувати частину потужностей східного відводу від Nord Stream-OPAL для "третіх осіб". Цей газопровід приймає російський газ, що транспортується по "Північному потоку". Дані газопроводи не транспортують ресурс, що належить "третім особам". Обмеження на використання OPAL призводить до зростання витрат на транспортування газу по морській та сухопутній магістралі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 1:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.