Росія чекає від Еттінгера роз'яснень щодо "Південного потоку"

Єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер у п'ятницю в Москві проведе переговори з міністром енергетики РФ Олександром Новаком.

Як повідомляє "Интерфакс-Украина", в кінці минулого року Єврокомісія зажадала переглянути правову базу "Південного потоку" - пакет двосторонніх угод між Москвою і транзитними країнами "Південного потоку".

"Єврокомісар нагадає міністру Новаку, що ці двосторонні міжурядові угоди повинні бути переглянуті", - напередодні відзначила офіційний представник ЄК Сабіна Бергер.

Москва чекає від Г.Еттінгера роз'яснень про те, як Брюссель буде вести переговори щодо "Південного потоку" від імені шести країн ЄС, які беруть участь у проекті, прокоментував зі свого боку постійний представник Росії при ЄС Володимир Чижов.

"Шість країн ЄС, які беруть участь у проекті, колективно делегували Європейській комісії право вести переговори від їх особи з урядом РФ. Це рішення формально прийнято перед Різдвом, і зараз ми чекаємо, що скаже Єврокомісія. На цьому тижні відбудеться засідання Постійного комітету партнерства з енергетики, в п'ятницю до Москви прибуде європейський комісар Еттінгер. Можливо, він скаже що-небудь на цей рахунок", - зазначив В.Чижов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 2:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.