IBM інвестує більше $1,2 млрд. в розвиток хмарних технологій

Компанія IBM інвестує більше $1,2 млрд. в розвиток хмарних технологій на глобальному рівні.

Про це повідомляє Прайм з посиланням на прес-службу компанії.

У плани входить створення мережі з 40 центрів хмарних технологій для бізнесу, розташованої в 15 країнах в Північній Америці, Південній Америці, Європі, Азії та Австралії. Нові центри плануються до відкриття в Китаї, Вашингтоні, Гонконзі, Лондоні, Японії, Індії, Канаді, Мехіко і Далласі.

У рамках глобальної експансії IBM планує розширити присутність на Близькому Сході та в Африці до 2015р. Мета цієї ініціативи - знаходження і розвиток нових ринків у зв'язку зі зростаючим попитом на хмарні послуги та технології.

Обсяг світового ринку хмарних обчислень досягне $200 млрд. до 2020р., свідчать попередні оцінки IBM. Компанія розраховує за допомогою активного інвестування у область, яка швидко розвивається, залучити клієнтів, що прагнуть трансформувати свій бізнес. Торік IBM придбала компанію SoftLayer за $2 млрд., розширивши портфель хмарних рішень. Основним завданням SoftLayer є створення глобальної платформи для надання інфраструктури в якості сервісу та оптимізації бізнесу замовників.

Тиждень тому IBM оголосила про вкладення $1 млрд. у створення підрозділу Watson Business Group, яке відповідатиме за комерційне застосування суперкомп'ютера Watson. Система Watson отримала світову популярність після виграшу в американській телевікторині "Jeopardy!" в 2011р. Згідно з планами компанії, хмарний сервіс на основі системи Watson сторонні розробники ПЗ зможуть використовувати у власних продуктах. Компанія очікує, що сервіс буде затребуваний у сфері охорони здоров'я, роздрібних продажів та інших.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 2:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.