Росія і Єврокомісія не домовилися щодо "Південного потоку"

Росія і Єврокомісія не змогли прийти до угоди з питання, пов'язаного з вимогою ЄК переглянути правову базу газопроводу "Південний потік".

Як повідомляє Прайм, за підсумками зустрічі Єврокомісара з енергетики Гюнтера Еттінгера і голови Міненерго Росії Олександра Новака, що відбулася у п'ятницю, в якій брала участь делегація з Греції, один з учасників заходу припустив, що компроміс може бути знайдений під час візиту Володимира Путіна до Брюсселя на саміт Росія-ЄС 27-28 січня.

Інший учасник засідання повідомив, що поки говорити про будь-яку угоду занадто рано. "Сторони крок за кроком наближаються до угоди. Поки неможливо назвати точну дату (прийняття остаточного рішення - ред.). Однак важливо відзначити позитивний настрій сторін і бажання знайти найбільш адекватне рішення", - сказав учасник засідання.

Міненерго РФ 6 грудня повідомило, що отримало офіційний лист від Єврокомісії про необхідність перегляду договорів, укладених з країнами-транзитерами для будівництва газопроводу "Південний потік". ЄК вважає, що двосторонні угоди за проектом з Австрією, Болгарією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Сербією порушують законодавство ЄС.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв у грудні 2013р. говорив, що міжурядові угоди щодо "Південного потоку" по міжнародному праву превалюють над законодавством ЄС, яке є національним, проте, Росія готова на діалог для пошуку взаємоприйнятних рішень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 3:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.