Обсяги будівельних робіт скорочуються другий рік поспіль

Будівництво в Україні другий рік поспіль скорочується швидкими темпами: обсяг будівельних робіт в 2013р. скоротився на 14,5% - до 58,9 млрд. грн.

Як повідомляє "Lb.UA" з посиланням на дані Державної служби статистики, половина робіт припала на різні інженерні споруди, тоді як на споруду житла - менше 20% коштів.

Інші 30% - це будівництво нежитлових будівель. Будівництво житла на відміну від інших підгалузей в 2013 році показало зростання - на 6,6%.

Скорочення обсягу будівельних робіт торік спостерігалося у переважній більшості регіонів.

У Києві, на який припадає п'ята частина всієї галузі, цей показник скоротився більш ніж на 21%, в ​​Донецьку, на який припадає ще 13% галузі - майже на 25%.

Збільшення обсягів будівництва відбулося у регіонах, які слабо впливають на загальні показники: Івано- Франківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській областях та Севастополі. Єдиний виняток - Одеський регіон, будівельні роботи в якому виросли на 11% до 4,2 млрд. грн.

Будівництво разом з промисловістю, роздрібною торгівлею і сільським господарством вважаються базовими галузями для української економіки, так як від них найбільше залежить ВВП країни.

За підсумками минулого року роздрібна торгівля зросла на 9,5 %, сільське господарство виросло на 14%. Промислове виробництво напевно істотно скоротилася, але остаточні дані поки не озвучені.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 20:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.