МВФ попереджає про загрозу нерівного розподілу доходів

Збільшення нерівності доходів загрожує серйозними ускладненнями для світової економіки.

Про це заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард в інтерв'ю Financial Times перед початком Всесвітнього економічного форуму в Давосі, повідомляє "Интерфакс-Украина".

Крістін Лагард побоюється, що плоди економічної активності в багатьох країнах потрапляють до рук меншості, а не більшості населення.

"Представникам бізнесу і політичним лідерам слід пам'ятати на Всесвітньому економічному форумі про те, що в багатьох країнах перевагами зростання користуються занадто мало людей. Такий підхід не може привести до стабільності та сталого розвитку", - стверджує глава МВФ.

Розрив доходів найбільш і найменш забезпечених верств населення по всьому світу заявлений як одна з провідних тем форуму в Давосі цього року.

Передбачається, що в рамках розвитку цієї теми прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе нагадає компаніям країни про необхідність підвищення заробітної плати, тоді як британський уряд минулого тижня вже закликав до збільшення мінімального розміру оплати праці.

Згідно з доповіддю благодійної організації Oxfam, 85 найбагатших людей світу (за версією журналу Forbes) розташовують у цілому $1,7 трлн., що еквівалентно добробуту найбіднішої половини світового населення - понад 3,5 млрд. чоловік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 23:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.