Знижувати тарифи на тепло для населення не будуть, - Мінрегіон

Зниження ціни на російський газ не викличе змін тарифів на тепло для населення.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов в інтерв'ю Першому національному телеканалу, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"За три роки у нас зросли зарплати, ціни на паливно-мастильні матеріали і т.д. Але тариф за тепло не змінювався, і він буде незмінним і далі", - сказав він.

За словами А.Білоусова, підприємства теплоенергетики закуповують газ для вироблення тепла для населення за ціною $160 за 1 тис. куб. м газу. За такою ціною вони купували газ, коли фактична його ціна становила $408 за 1 тис. куб. м, і за такою ж ціною купують сьогодні - коли фактична ціна газу з урахуванням знижок становить $268,5.

"Іншими словами, ціна газу для вироблення тепла для населення залишається значно нижчою, ніж та, за якою держава закуповує газ в Російській Федерації", - додав він.

Віце-прем'єр України Олександр Вілкул 16 січня доручив Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг, протягом місяця завершити перегляд тарифів на теплову енергію по всій Україні, завдяки зниженню ціни на російський газ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 4:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.