Азаров заявив про намір застосувати силу до мітингувальників

Керівництво України буде змушене застосувати передбачену законодавством силу, якщо протестуючі в центрі Києва не припинять протистояння.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю російському телеканалу "Вести 24" у вівторок увечері, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Якщо провокатори не зупиняться, то у влади не залишиться жодного іншого виходу, як застосувати передбачену законодавством силу та убезпечити наших людей", - сказав М.Азаров.

Разом з тим, прем'єр висловив надію, що здоровий глузд все ж таки переможе.

При цьому він зазначив, що не стоїть питання про введення надзвичайного стану в Україні, оскільки у влади є можливість вирішити проблеми іншими способом.

"Ситуація в Києві далека від тієї, коли потрібно навіть теоретично розглядати можливість введення надзвичайного стану, дуже далека", - заявив М.Азаров.

Прем'єр також підкреслив, що метою опозиції є отримання влади в країні, однак, багато питань можна вирішувати й іншими способами, в тому числі, за столом переговорів.

"Ви хочете змінити виборчий процес? Давайте подумаємо - як. Хочете якихось гарантій виборчого процесу? Давайте подумаємо, які гарантії можна дати", - уточнив Азаров.

Глава уряду також підкреслив, що за всіма правопорушеннями, що відбулися до набрання чинності нового законодавства, будуть застосовуватися норми попереднього законодавства.

У той же час, всі карні діяння, які будуть вчинені після набрання чинності нових законів, оцінюватимуться вже за новими законодавчими нормами.

"Закони набули чинності з моменту опублікування і тому все, що відбувалося до сьогоднішнього дня, підлягатиме юрисдикції попереднього законодавства. А ось все, що відбуватиметься сьогодні-завтра-післязавтра, в наступні періоди, - це все вже юрисдикція нового законодавства", - пояснив прем'єр-міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 23:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.