Мінфін оголосив основні макропоказники Держбюджету-2014

Перший заступник міністра фінансів України Анатолій Мярковський оголосив основні макропоказники Державного бюджету України на 2014р.

Про це він повідомив під час брифінгу в Києві в середу, інформує прес-служба Міністерства. Зокрема:

- Прогноз зростання реального ВВП планується на рівні 3%;

- Індекс споживчих цін (у середньому до попереднього року) - 4,3%.

Дохідна частина бюджету: надходження в державний сектор (зведений бюджет, Пенсійний фонд та інші позабюджетні фонди) заплановані в сумі 705,6 млрд. грн., що на 11% більше порівняно з фактичними надходженнями в 2013р.

Частка перерозподілу ВВП через доходи державного сектора - 42,7% ВВП (на рівні показників європейських країн).

Надходження зведеного бюджету передбачені на рівні 501,9 млрд. грн., що на 49,1 млрд. грн. (або 10,5%) більше показників 2013р.

Частка перерозподілу ВВП через доходи складе 30,4%.

В цілому надходження до державного бюджету заплановані в сумі 392,6 млрд. грн., що на 43 млрд. грн. більше показників 2013р. (без міжбюджетних трансфертів).

Також перший заступник міністра фінансів підкреслив, що нинішній бюджет побудований на чинному податковому законодавстві, що враховує зниження ставки податку на прибуток підприємств з 19 до 18%.

"Переконаний, що ефективні заходи і державні реформи, які активно впроваджуються урядом, забезпечать активізацію підприємницької діяльності та позитивну динаміку роботи галузей економіки, що, в свою чергу, гарантуватиме виконання показників бюджету та реалізацію всіх його програм", - підкреслив Анатолій Мярковський.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.