Французькі податківці почали розслідування проти McDonald's

Податкова влада Франції веде розслідування діяльності в країні чергової американської корпорації.

Цього разу увагу держорганів привернула McDonald's Corp., якій належить найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування, повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на The Wall Street Journal.

Французькі ЗМІ звинувачують McDonald's в ухиленні від сплати податків з €2,2 млрд. виручки за останні п'ять років. За повідомленнями журналу L'Express, міністерство фінансів Франції підозрює компанію в перенаправленні доходів низки працюючих у Франції франчайзі у підрозділи в Люксембурзі і Швейцарії, де ставки оподаткування нижче французьких.

"McDonald's платить у Франції всі податки з усього обсягу своєї виручки відповідно до чинного законодавства", - заявив WSJ віце-президент McDonald's France з фінансів Алексіс Бурдон.

За його словами, з 2009р. французький підрозділ McDonald's і його франчайзі сплатили близько €1 млрд. податків на прибуток компаній.

Представники французької влади відмовилися прокоментувати повідомлення про розслідування. За останні кілька років Франція перевіряла податкові платежі цілого ряду транснаціональних компаній, включаючи Google, Amazon, Microsoft та інші.

Заклади McDonald's користуються у Франції величезною популярністю - це другий за обсягом виручки ринок для компанії після США, стверджують у прес-службі паризького офісу групи. Мережа McDonald's у Франції налічує 1258 ресторанів, 80% з яких працюють під управлінням франчайзі.

В мережу McDonald's входять понад 34,7 тис. ресторанів у 119 країнах світу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 1:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.