ВТБ залишається в банківському секторі України, незважаючи на заворушення

ВТБ не планує виходити з банківського сектора України у зв'язку з політичною кризою в країні, заявив глава банку Андрій Костін.

"Не можна в період гострої політичної кризи приймати якісь поспішні рішення. По-перше, ми дуже сподіваємося, що ситуація там вирішиться", - цитує Костіна Прайм.

"Я вважаю, що ми маємо законно обраного Президента України. Вся відповідальність за заворушення лежить на опозиції, тому що політика, народ - це не ринг, де можна боксувати. Ми сподіваємося, що криза буде вирішена. Тому зараз ніяких поспішних рішень приймати не будемо", - зазначив він.

Костін нагадав, що ВТБ отримав мандат на "консультування і випуск" держоблігацій України. "Ми зараз готуємо другий транш, працюємо з цього питання, і поки ніяких змін у нас не передбачено. Ми дуже підтримуємо Україну і хотіли б далі там працювати, і не бачимо причин, чому ми повинні згортати (бізнес - ред.)", - уточнив глава ВТБ.

Костін погодився з тим, що політична нестабільність впливає на інвестиційний клімат. "Ми зустрічаємо тут (в Давосі - ред.) український бізнес, він, звичайно, неспокійний. Певною мірою гальмується розвиток", - повідомив Костін.

Він зазначив, що фінансово-економічна підтримка з Росії може "серйозно стабілізувати економічну ситуацію в Україні". "Тому у нас є всі підстави очікувати, що там ситуація вирівняється. Звичайно, повинна бути подолана гостра фаза кризи", - підсумував він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 14:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.