"Метінвест" інвестував в ГЗК 2,86 млрд. грн.

"Метінвест" в 2013р. інвестувала 2,86 млрд. грн. в розвиток підприємств гірничодобувного дивізіону.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на інформацію "Метінвесту".

Близько 2,3 млрд. грн. інвестовані в проекти капітального будівництва та капітальний ремонт обладнання підприємств дивізіону.

Основні проекти минулого року - продовження будівництва комплексу циклічно-потокової технології в Первомайському кар'єрі, реконструкція випалювальної машини Північного ГЗК (ПівнГЗК), розробка залізовмісних пісків на Центральному ГЗК (ЦГЗК).

У компанії "Краснодонвугілля" побудована система комплексної безпеки виробничих процесів (другий етап), впроваджена передова технологія дегазації з використанням верстата спрямованого буріння і модернізація системи аерогазового контролю, впроваджена система позиціонування в шахтах.

Значні кошти спрямовувалися на будівництво комплексу циклічно-потокової технології в Комсомольському рудоуправлінні (РУ).

Інвестиції в придбання гірничої техніки для підприємств гірничодобувного дивізіону "Метінвесту" в 2013р. склали 534 млн. грн.

Для криворізьких видобувних підприємств - ПівнГЗК, ЦГЗК і ІнГЗК - придбано 19 великовантажних самоскидів, три бурових верстати, один екскаватор, п'ять бульдозерів, електровоз і 40 думпкарів. Придбано сім комбайнів, сім конвеєрів, дві породонавантажувальні машини для "Краснодонвугілля", один великовантажний самоскид для Комсомольського РУ.

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничодобувна група компаній. Складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,25%) і "Смарт-холдинг" (23,75%), які спільно керують компанією.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 14:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.