Експерти пообіцяли стабільну гривню

Залучення $2 млрд. за допомогою випуску єврооблігацій, які викупить Росія, надасть підтримку золотовалютним резервам України. Це позитивно позначиться на курсі нацвалюти.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на аналітиків інвестиційної компанії "Eavex Capital".

Отримання коштів в іноземній валюті після розміщення анонсованих єврооблігацій має зміцнити золотовалютні резерви НБУ, так як виплати уряду у валюті з обслуговування держборгу на січень становлять трохи менше $1 млрд.

На лютий виплати на аналогічні цілі становлять лише $250 млн. Таким чином, в кінці місяця варто очікувати певної стабілізації курсу гривні, кажуть у компанії "Eavex Capital".

Оцінюючи перспективу курсу національної валюти на поточний рік, аналітики очікують середньорічний показник на рівні 8,4 грн/$, що відповідає урядовим прогнозом, на підставі якого був розрахований держбюджет 2014р.Коментарі

Додати коментар


Леонід Бондар

Слід пам’ятати також і те, що гривня залишається стабільною вже три роки. Тим паче, що курс валют поступово тепер буде знижуватися. Щодо ЗВР, то вони вже збільшені на вісім з гаком відсотків. Надалі є також можливість їх поповнити, адже розрахунок з Газпромом перенесено на середину весни цього року.

ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.