Продовольча безпека держави під загрозою, – Мінагрополітики

Захоплення Мінагрополітики загрожує продовольчій безпеці країни. Також блокування роботи аграрного відомства може призвести до дестабілізації ситуації на продовольчому ринку.

Про це заявив директор департаменту продовольства Мінагрополітики Олександр Куць, повідомили у прес-службі Міністерства у суботу.

За даними прес-служби, можуть виникнути перебої з постачанням продовольства та цінові коливання на харчі.

"Силове захоплення Міністерства дестабілізує роботу департаменту продовольства. І на сьогодні є реальна загроза для продовольчої безпеки країни. Ті позитивні результати, яких було досягнуто протягом попереднього року, зокрема збільшення виробництва м’ясо-молочної продукції, сприяли збільшенню споживання населенням і м’яса, і молока, а також інших продуктів. Крім того, було забезпечено стабілізацію на продовольчому ринку", − наголосив Олександр Куць.

Директор департаменту наголосив, що на більшість продукції ціни залишалися стабільними і навіть зменшувалися.

"Останні події можуть призвести до того, що стабільність на продовольчому ринку буде порушена. Адже Мінагрополітики не зможе виконувати в повному обсязі ті функції, які повинно. Звичайно ж, на сьогодні Міністерство працює, але ефективність цієї роботи значно знижена через те, що відбулося силове захоплення відомства", − наголосив Олександр Куць.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 20:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.