У 2014р. Shell пробурить три свердловини на Юзівської площі

Компанія Shell планує пробурити три свердловини на Юзівській площі (Харківська та Донецька обл.) в 2014р.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький в ефірі телеканалу "Рада" у вівторок, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"У січні 2014р. ми затвердили інвестиційну програму на цей рік. Сподіваємося, що до кінця року будуть пробурені перші три свердловини, так за програмою, і вже на початку 2015р. Отримаємо перший газ з цих свердловин", - сказав він.

Як повідомлялося, в 2012р. переможцем конкурсу на розробку Юзівської площі (7,886 тис. кв. км, розташована на території Харківської та Донецької областей) стала англо- голландська компанія Shell.

Харківська облрада більшістю голосів 17 січня 2013р. прийняла рішення про погодження проекту Угоди про розподіл продукції (УРП) між Україною та компаніями Shell, "Надра Юзівська" при розробці Юзівської площі.

Україна 24 січня 2013р. підписала угоду про розділ продукції на 50 років з компанією Shell, яка інвестуватиме і добувати газ на Юзівській площі.

Пізніше в Харкові і області пройшов ряд акцій протесту проти планів Shell з видобутку нетрадиційного газу в регіоні.

У Гаазі ТОВ "Надра Юзівська" і Royal Dutch Shell 12 вересня 2013р. підписали операційне угоду, яка фактично дозволяє розпочати роботи на Юзівському родовищі природного газу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 15:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.