S&P понизило рейтинги України в інвалюті до "CCC+/C" з "B-/B" через політичні заворушення

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poors понизило довгостроковий і короткостроковий суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній валюті "B-/B" до рівня "CCC+/С", погіршивши прогноз по ним з "стабільного" ​​до "негативного". Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На наш погляд, політична нестабільність в Україні значно загострилася. Тепер ми оцінюємо Україну за нашими критеріями як таку, що має характеристику "проблемного громадянського суспільства з ослабленими політичними інститутами", що зменшує можливості уряду підтримувати своєчасне обслуговування боргу", - пояснює S&P своє рішення.

Водночас агентство підтвердило довгостроковий і короткостроковий суверенні рейтинги України за зобов'язаннями в національній валюті на рівні "B-/B".
Довгостроковий рейтинг за національною шкалою понижено з "uaBBB -" до "uaBB +".

"Зниження відображає нашу думку про те, що значна ескалація політичної напруженості в Україні робить очікувану фінансову підтримку з боку Росії менш визначеною у разі падіння правління президента Віктора Януковича", - йдеться в повідомленні.

"Негативний прогноз рейтингів відображає нашу думку щодо потенціалу подальшого зниження готовності або здатності уряду до обслуговування боргу у зв'язку із політичною ситуацією, що складається", - наголошується в звіті S&P.

Агентство може понизити рейтинги, якщо "політичні заворушення призведуть до подальшого зниження адміністративних ресурсів уряду з обслуговування боргу або якщо очікувана фінансова підтримка з Росії не надійде і не будуть знайдені альтернативні джерела фінансування".

Рейтинги України можуть стабілізуватися і зрештою покращитися, якщо політична напруженість спаде і будуть знайдені джерела зовнішнього фінансування, говориться в повідомленні S&P.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.