Металурги в 2013р. скоротили споживання газу на 21%

Підприємства гірничо-металургійного комплексу в 2013р. використали 3,1 млрд. куб. м природного газу, що на 820 млн. куб. м, або на 21 % менше, ніж у 2012р.

Таким чином, середньодобове споживання природного газу протягом минулого року зменшилася на 2,2 млн. куб. м, повідомили в Міністерстві промислової політики з посиланням на дані "Металургпрому".

Зниження використання природного газу стало можливим, в першу чергу, завдяки збільшенню обсягів використання пиловугільного палива в доменному виробництві та проведення додаткових організаційно-технічних заходів.

"Модернізація виробництва на металургійних комбінатах не тільки дозволить зменшити використання природного газу, а й підвищить якість продукції українських металургів і позитивно позначиться на екологічній ситуації в промислових регіонах", - зазначив міністр промислової політики Михайло Короленко.

За підрахунками ДП "Укрпромзовнішекспертиза", за минулий рік на технічне переоснащення та модернізацію метпідприємств було витрачено близько 6 млрд. грн., що становить 95% від обсягів інвестицій на ці цілі в 2012р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 5:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.