Путін готовий кредитувати Україну і після приходу до влади опозиції

Росія не ініціюватиме перегляд домовленостей з Україною за кредитами і в енергетичній сфері у разі, якщо до влади в країні прийде опозиція.

Про це заявив Президент РФ Володимир Путін за підсумками саміту РФ-ЄС у вівторок, повідомляє Прайм.

"Нам, звичайно, цікаво, яку економічну політику буде проводити майбутній уряд. Ми, правда, не знаємо поки, хто його очолить, і як буде втілюватися ця економічна політика. Але ми маємо намір свої зобов'язання виконувати", - заявив Путін на прес-конференції за підсумками саміту Росія-ЄС.

"Для нас це ніяке не табу - розмовляти з представниками всіх політичних сил України. Але що для нас принципово важливо - щоб українська економіка була кредитоспроможною, важливо, щоб українська економіка могла генерувати позитивний ефект свого розвитку, щоб уряд провів структурні зміни, і щоб ми мали гарантії, що ми отримаємо назад свої кредитні ресурси", - додав він.

Путін нагадав, що $15 млрд., обіцяні Росією Україні, співставні за обсягом з фінансовою допомогою, яку міг би дати Україні МВФ. "Тому для нас важливо, що які б політичні сили не були на чолі уряду, важливо, яку економічну політику вони мають намір проводити. Це принципове питання", - підкреслив президент РФ.

Газета Wall Street Jolurnal повідомила раніше з посиланням на високопоставлене джерело в російському уряді, що Росія може переглянути умови операції з викупу євробондів України, якщо уряд Миколи Азарова піде у відставку. Пізніше два джерела, знайомі з ситуацією, заявили, що це не повинно вплинути на плани РФ щодо викупу євробондів України: угода не має формальних обмежень, пов'язаних з політичною ситуацією в країні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 7:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.