Арбузов вже чекає $2 млрд. з Росії

Україна очікує найближчим часом отримати черговий транш від російської сторони у розмірі $2 млрд.

Про це заявив в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов, відкриваючи засідання уряду в середу, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

За його словами, в умовах непростої ситуації Президент України і уряд зберегли керованість українською економікою та бюджетної системи.

"Громадяни вчасно отримують виплати з бюджету. Платежі проходять за розкладом. Як того і вимагає щоденний графік, станом на 27 січня Пенсійний фонд виплатив пенсії майже 14 млн. громадян. На ці цілі протягом місяця було направлено більше 21 млрд. грн. Це повністю задовольнило січневу потребу в коштах", - уточнив в.о. глави уряду.

Крім того, за словами Арбузова, Державне казначейство повністю профінансувало витрати на виплату державних соціальних допомог за січень.

"Це допомоги малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. Витрати з бюджету на ці цілі перевищили 3,4 млрд. грн.", - зазначив він.

Як повідомив Сергій Арбузов, в ході безладів в країні фінансово-банківська система продемонструвала достатній запас міцності. "Банки забезпечені ліквідністю. Національний банк надійно контролює ситуацію на грошово-кредитному ринку. НБУ розширив свою присутність на валютному ринку і буде забезпечувати її надалі", - пояснив в.о. прем'єр-міністра." Значним фактором фінансової стабільності стали домовленості Президентів України та Росії. Зокрема, про надання кредиту нашій країні. Ми вже отримали перший транш в $3 млрд. і очікуємо вже найближчим часом отримати другий в розмірі $2 млрд.", - резюмував Сергій Арбузов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 6:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.