ДМК ім. Дзержинського відзначає ефективність вдування пиловугільного палива при зниженні ціни на газ

ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського" ​​підтверджує дату введення комплексу вдування пиловугільного палива (ПВП) в доменні печі - квітень 2014 року. Про це повідомляє прес-служба підприємства з посиланням на генерального директора ДМК ім. Дзержинського Максима Завгороднього.

Керівник підприємства зазначив, що зниження ціни на газ може позначитися на технологічній схемі роботи, яка передбачалася. Ефект буде не таким значним, "але для нас ціна на газ, за прогнозами, знизиться приблизно на 20%".

"Ми відпрацьовуємо з винахідниками технології пиловугільного вдування (технологія була винайдена і випробувана на Донецькому металургійному комбінаті) питання, яким чином ефективність можна змінити, стосовно до цієї технології, якщо відбувається така ситуація. Поки певних перекосів не очікується, оскільки планова ціна коксу на цей рік (з доставкою та тієї якості, яка потрібна для пиловугільного палива) становить $246/т, ціна природного газу з транспортуванням після того зниження, яке відбудеться, складе приблизно $330/тис. куб. м, при коефіцієнті заміни газ-кокс при перерахунку на умовне паливо виходить приблизно 12%, очевидна ефективність заміни газу існує", - констатував гендиректор.

При цьому він уточнив, що на підприємстві проаналізували бюджетні показники - зниження ефективності по ПВП. Загальний економічний ефект в результаті зниження ціни на газ є незначним. На комбінаті після запуску установки мають намір домагатися збільшення ефективності технології ПВП.

ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського" ​​входить до корпорації "Індустріальний союз Донбасу".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 23:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.