АМКУ дозволив Satumco Limited придбати ПрАТ "Добробут"

Антимонопольний комітет України дозволив Satumco Limited (Кіпр) придбати опосередкований контроль через ТОВ "Ред Лтд" над активами ПрАТ "Медичний центр "Добробут" (обидва Київ).

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення АМКУ.

Корпорація "Українська бізнес група" (UBG), в яку входить МЦ "Добробут", в минулому році заявляла про намір залучити інвесторів у капітал ПрАТ. Джерела тоді повідомляли, що основним претендентом на покупку мережі МЦ "Добробут" виступає інвестиційно-консалтингова група EastOne, яка об'єднує активи Віктора Пінчука.

ПрАТ "МЦ "Добробут", що розвиває мережу однойменних приватних медцентрів в Україні, входить до корпорації UBG. Власником 100% акцій ПрАТ, згідно з даними НКЦПФР, з 2009р. є ТОВ "Хелстур" (Київ).

За підсумками 2012р. "Добробут" збільшив чистий прибуток у три рази в порівнянні з 2012р. - до 2,242 млн. грн. Його чистий дохід у 2012р. виріс на 35,8% - до 119,105 млн. грн., валовий прибуток - на 34,4%, до 91,07 млн. грн.

МЦ "Добробут" створений в 2001р. Філії та медцентри компанії розташовані в Києві та Донецьку. Раніше в мережу входив також медцентр у Ялті (АРК).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 16:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.