Митний союз знижує мита на папір і картон - ЄЕК

Колегія Євразійської економічної комісії (ЭЕК) прийняла рішення понизити ставки ввізних митних зборів на окремі види паперу і картону.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на інформацію комісії.

"Зокрема, з 15% до 5% від митної вартості знижуються ставки мит на окремі види біленого паперу і картону, покритих каоліном або слюдяним порошком, а також на крафт-папір і крафт-картон, окрім використовуваних для написання, друку або інших графічних цілей", - говориться в повідомленні комісії.

З 12,5% до 10% від митної вартості знижуються ставки мит на крейдований легковагий папір в рулонах шириною більше 15 см або в листах з розміром однієї сторони більше 36 см і розміром іншої сторони більше 15 см в розгорнутому вигляді.

Також, з 15% до 10% від митної вартості знижуються ставки мит на окремі види паперу і картону, які використовуються для написання, друку або інших графічних цілей, не містять волокон, отриманих механічним або химіко-механічнім способом, або з вмістом таких волокон не більше 10% від загальної маси волокна. При цьому відносно цих товарів в період з 1 березня по 31 серпня 2014р. включно діятиме ставка у розмірі 5% від митної вартості.

Рішення набирає чинності після закінчення 30 календарних днів з дати його офіційної публікації.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 5:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.