"Газпром" непокоїться, що події в Україні перешкодять транзиту до Європи

Заворушення в Україні створюють збільшені ризики для транзиту газу до Європи і технологічного, і надзвичайного характеру.

По це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на слова заступника голови правління "Газпрому" Олександра Медведєва.

Він нагадав, що на українській стороні вже "пролунали такі заяви, що ГТС України може зазнати атак екстремістів - і це дуже тривожно".

"Найголовніше, щоб ситуація стабілізувалася, і переговорні процеси проводилися цивілізовано, не було ніякого втручання ззовні. Ми бачимо на екрані телевізорів, що деякі політичні діячі з'являються в лавах демонстрантів", - додав Медведєв.

Менеджер "Газпрому" нагадав, що переговори про збільшення частки "Газпрому" в користуванні потужностями газопроводу OPAL просуваються повільно. "Слава Богу, що зима в Європі впродовж грудня-січня була тепла, і не були спустошені українські сховища, що позначилося б на постачаннях газу до Європи в лютому", - зазначив він.

Він підтвердив інтерес російської компанії до української труби.

"Ми завжди були відкриті для обговорення цієї теми в різних форматах. Але з якихось причин ми не змогли вийти на взаємовигідні домовленості. А щодо української ГТС, її майбутнє залежить не лише від нас, а від тих, хто нею володіє та керує", - нагадав він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 серпня 2020, 15:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.