Bank of Cyprus розморозить депозити на €900 млн.

Рада директорів найбільшого кіпрського банку Bank of Cyprus прийняла рішення частково розморозити депозити - на загальну суму близько €900 млн. Про це агентству "Прайм" заявило джерело, наближене до ради директорів банку.

Навесні 2013р. активи вкладників Bank of Cyprus були заморожені відповідно до плану Єврогрупи з порятунку банківського сектора Кіпру. Наприкінці липня кіпрський ЦБ прийняв рішення повернути вкладникам Bank of Cyprus по €100 тис., а решту суми реструктурувати: частина коштів була конвертована в акції, частина - переведена в строкові депозити з різними термінами виплати.

Джерело в раді директорів банку підкреслило, що розморожування депозитів є ініціативою колишнього генерального директора ГМК "Норильський никель" Володимира Стржалковского, якого у вересні минулого року було обрано заступником голови ради директорів Bank of Cyprus. Тоді Стржалковский заявив, що має намір ознайомитися із станом справ у банку і планує повернути довіру до нього, враховуючи, в тому числі, і інтереси російських вкладників.

За словами джерела, колишній перший заступник гендиректора "Норникеля" Олег Пивоварчук (працював у компанії під керівництвом Стржалковского) зробив внесок у Bank of Cyprus на суму €5 млн.

Криза на Кіпрі, який вважався "тихою гаванню" для російського капіталу за кордоном, зробила багатих росіян основними власниками Bank of Cyprus.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 8:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.