Кияни сплатили 47 млн. грн. "утилізаційного" ​​податку

Київські платники податків в 2013р. сплатили 47 млн. грн. екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Як повідомляє УНИАН, значну частину становлять надходження від стягнення утилізаційного збору при ввезенні транспортних засобів у режимі імпорту. Зокрема, минулого року в столиці було оформлено близько 4,4 тис. імпортованих автомобілів, з яких тільки 3% були доставлені громадянами, а решта - автодилерами.

У Міндоходів також повідомили, що в січні 2014р. Київська міжрегіональна митниця вже здійснила оформлення близько 300 транспортних засобів, при цьому було сплачено близько 4 млн. грн. екологічного податку.

У 2013р. платники податків України сплатили в цілому 440 млн. грн. екологічного податку.

Торік для забезпечення своєчасної утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів були розроблені і прийняті зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування ввезення транспортних засобів на митну територію держави. Зокрема, з 1 вересня 2013р. громадяни, які здійснюють ввезення, виробництво та придбання транспортних засобів та кузовів до них, повинні платити екологічний податок за подальшу утилізацію транспорту.Коментарі

Додати коментар


Громадянин

Куда делись 47 миллионов, в чьих карманах осели?

ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 14:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.