Митний союз почав антидемпінгове розслідування проти китайських вилок

Євразійська економічна комісія (ЄЕК) починає антидемпінгове розслідування відносно кухонних і столових приборів із нержавіючої сталі виробництва КНР.

Про це йдеться в повідомленні комісії, інформує Прайм.

Йдеться про імпортовані з Китаю сталевих ножах з ручкою і лезом з нержавіючої сталі, ложках, вилках, ополоником, шумівкою, лопаточки для тортів, ножах для риби і масла, щипцях для цукру і наборах з них.

Обсяг імпорту кухонних і столових приборів із нержавіючої сталі з Китаю до країн Митного союзу в 2012р. зріс порівняно з 2010р. на 7,7%, а в першому півріччі 2013р. - ще на 10% порівняно з першим півріччям 2012р., при цьому ціна поставок на початку минулого року впала на 35% порівняно з попереднім роком.

"У першому півріччі 2013р. ціна кухонних і столових приборів із нержавіючої сталі з Китаю при поставках до МС була нижчою їх нормальної вартості. За попередніми оцінками, демпінгова маржа могла досягати близько 300%", - уточнюють у Департаменті захисту внутрішнього ринку ЄЕК.

Паралельно з ростом дешевого китайського імпорту спостерігалося погіршення фінансових показників виробників кухонних приладів ТС: у 2010-2012рр. темпи зростання середньозваженої ціни відставали від темпів зростання собівартості в 2,4 рази, що призвело до падіння рентабельності продажів на внутрішньому ринку і скорочення прибутку на 47,4%. У першому півріччі 2013р. ситуація посилилася, прибуток виробників столових приборів з ТЗ впав ще на 47,8%.

"Наявність доказів вищевказаних фактів є підставою для початку антидемпінгового розслідування", - йдеться в релізі ЄЕК. Розслідування відкрито за підсумками розгляду заяви ВАТ "Павловський ордена Пошани завод художніх металовиробів ім. Кірова", яке підтримали ВАТ "Труд", ВАТ "Ашінскій металургійний завод", ВАТ "Нитва", ВАТ "Червоний металіст".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 4:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.