Арбузов закликав місцеву владу активізувати бюджетний процес

Представники місцевих органів виконавчої влади повинні активізувати бюджетний процес, заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

За його словами, незважаючи на непросту політичну ситуацію, бюджетний процес у регіонах України триває, повідомили в прес-службі уряду.

Сергій Арбузов нагадав, що 3 лютого - останній день затвердження місцевих бюджетів, які мають прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом (республіканський Автономної Республіки Крим, обласні, міські міст обласного, республіканського значення, районні).

Арбузов зазначив, що уряд врахував і погодив більшість актуальних побажань місцевої влади.

"Хочу з усією відповідальністю заявити, що в даний час уряд і більшість обласних державних адміністрацій, виконавчі органи місцевої влади намагаються працювати в штатному режимі. Тому ситуація в соціально-економічній і фінансовій сферах перебуває під контролем влади. На сьогодні ми сформували і прийняли Державний бюджет на поточний рік, і увійшли у фазу затвердження місцевих бюджетів", - зазначив він.

Перший віце-прем'єр-міністр повідомив, що бюджетний процес у східних і центральних регіонах проходить досить активно. Сергій Арбузов зазначив, що станом на 3 лютого затверджені 35,6% (4299 з 12087) місцевих бюджетів усіх рівнів. При цьому в Автономній Республіці Крим, Донецькій, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Херсонській областях забезпечено своєчасне прийняття всіх місцевих бюджетів, які мають прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом, а в Київській, Одеській та Сумській областях затверджені всі місцеві бюджети всіх рівнів.

Сергій Арбузов закликав представників місцевих органів виконавчої влади, які ще не передали на затвердження відповідних бюджетів, відповідально поставитися до цього питання. "Ніякі політичні протистояння не повинні перешкоджати інтересам простих громадян. Тому закликаю представників місцевої влади активізувати бюджетний процес, що дозволить забезпечити своєчасні соціальні виплати", - заявив Сергій Арбузов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 3:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.