Гагаузи висловилися за вступ до Митного союзу

Вступ до Митного союзу в ході минулого в Гагаузії референдуму підтримали понад 98,4% виборців.

За вступ до ЄС проголосували близько 2,7%. Такі попередні дані після підрахунку всіх бюлетенів, повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на голову Центрвиборчкому молдавської автономії Валентину Ліснік.

"За інтеграцію в МС висловилися 98,4%, проти - 1,5%. Вступ до ЄС підтримали 2,7%, проти - 97,2%", - сказала Ліснік. За її словами, ідею відкладеного статусу автономії, що дає автономії право на самовизначення в разі втрати Молдовою незалежності, підтримали 98,9% населення.

За даними голови ЦВК, референдум продемонстрував рекордну активність виборців: в голосуванні взяли участь більше 70,4% внесених до списків виборців.

Влада Молдови вважає референдум незаконним, так як "проведення зовнішнього курсу країни не входить до компетенції місцевої влади". Генеральна прокуратура порушила проти організаторів плебісциту кримінальні справи, а ЦВК республіки відмовився надати печатку для голосування. Було заблоковано фінансування. В результаті витрати на його проведення взяли на себе представники бізнесу, а місцевий парламент замовив штампи в приватній фірмі. Для підтримки порядку під час голосування в Гагаузії були сформовані народні дружини.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 5:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.