Про початок Росією нової торгової війни проти України говорити передчасно, - Суслов

Сьогодні передчасно говорити про те, що Російська Федерація почала нову торговельну війну з Україною.

Про це заявив у коментарі "Урядовому кур'єру" представник України Євразійської економічної комісії Віктор Суслов, передає УНН.

"Поки що говорити про те, що Росія почала нову хвилю торговельної війни з Україною, передчасно. І це буде великим перебільшенням. За моїми даними, сьогодні на дії російських митників поскаржилося близько 15 підприємств. А це не показник, враховуючи, що з Росією торгують тисячі українських компаній", - пояснив він.

Суслов зазначив, що деякі митниці дійсно перевірили вантаж дещо жорсткіше, ніж зазвичай, але це не є якоюсь глобальною акцією, спрямованою на обмеження ввезення українських товарів на територію Російської Федерації.

За його словами, російські чиновники в приватній розмові відзначали, що всі конфліктні питання при експорті українських товарів були вирішені ще в серпні 2013р., і обидві сторони в повному обсязі дотримуються цих та інших досягнутих раніше домовленостей. Також, уточнив він, введення посиленого митного контролю українських товарів на російському кордоні не підтверджує офіційно і Кремль.

"Тому в Росії немає ніяких підстав для таких дій. Москва не втручається в наші внутрішні справи", - підкреслив Суслов.

Представник України в ЄЕК зазначив, що російські чиновники пов'язують активне мусування цієї теми з напруженою ситуацією в Україні, за якої певним силам вигідно дискредитувати співробітництво країн і створювати ілюзію того, що Росія якимось чином знову починає тиснути на Україну.

Минулого тижня повідомлялося про ускладнення експорту українських товарів через російський кордон у зв'язку з впровадженням нових заходів контролю митними органами Російської Федерації.

У серпні минулого року між Україною і Росією фактично почалася торгова війна (блокуванням українського експорту в Росію).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 14:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.