Ухваленню бюджетів перешкоджає блокування адміністративних будівель, - Арбузов

Близько 60% місцевих бюджетів досі не затверджені, і для вирішення даного питання необхідно розблокувати роботу адміністративних будівель.

Про це заявив у ході засідання уряду в середу в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

"Зберігається загроза невиконання органами місцевої влади своїх функцій. Не всі адміністративні будівлі звільнені протестуючими для нормального функціонування виконавчої влади на місцях", - заявив Арбузов.

За його словами, в цілому по країні затверджено понад 40% місцевих бюджетів, але в багатьох областях їх рівень затвердження коливається в межах 2-10%. "Серед відстаючих - регіони, охоплені протестними настроями: це - Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська і Хмельницька області", - уточнив в.о. прем'єра.

"Для вирішення цього питання, передусім необхідно розблокувати роботу адміністративних будівель. Тоді органи влади в регіонах зможуть належним чином виконувати свої функції", - заявив Арбузов.

При цьому він доручив міністру фінансів забезпечити нормальний бюджетний процес на всіх рівнях. "Тримати це питання на особистому контролі", - сказав Арбузов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.