Mazda і Mitsubishi очікують на рекордні прибутки

Одразу два японських автовиробника з компаній другого ешелону – Mazda Motor Corp. і Mitsubishi Motors Corp., – прогнозують рекордні показники прибутку за підсумками поточного фінансового року, що завершується 31 березня.

Їхній оптимізм пояснюється ослабленням ієни, однак, при цьому обидві компанії стурбовані ослабленням в Тайланді, котре не в останню чергу пов'язане з політичними проблемами, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на агентство Bloomberg.

Mazda, що займає 5-е місце серед японських автоконцернів за обсягами продажів, в середу підняла прогноз річного операційного прибутку на 12,5% – до 180 млрд. ієн ($1,8 млрд.), нова оцінка втричі більше операційного прибутку за попередній фінрік і в цілому відповідає очікуванням ринку. Попередній рекорд в 162,1 млрд. ієн компанія фіксувала 4 роки тому, до того, як наслідки світової кризи позначилися на її прибутках. Чистий збиток Mazda за останні 4 фінроку становить майже 250 млрд. ієн ($2,5 млрд.).

Крім того, Mazda має намір відновити виплату дивідендів вперше за чотири роки – дивіденди за поточний фінрік складуть 1 ієну на акцію.

Виробництво Mazda на три чверті сконцентровано в Японії, і компанія продає 82% автомобілів, які зійшли з японських конвеєрів, за кордон, тому ослаблення ієни, що збільшує експортну виручку, грає для неї величезне значення.

Проблеми в Тайланді змусили Mazda скоротити прогноз річних продажів по всьому світу на 0,7%, до 1,325 млн. автомобілів.

Тим часом Mitsubishi Motors оголосила 5 лютого про рекордний прибуток в 96,3 млрд. ієн ($963 млн.) за 9 місяців поточного фінроку – з квітня по грудень 2013р. Крім того, вона підтвердила прогноз рекордного операційного прибутку в 120 млрд. ієн ($1,2 млрд.) на весь фінансовий рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 листопада 2020, 23:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.