Moody's підтвердило рейтинги ряду українських компаній, прогноз "негативний"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підтвердило корпоративні рейтинги низки українських компаній. Прогноз по рейтингах "негативний".

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на інформацію рейтингового агентства.

Moody's підтвердило корпоративні рейтинги (CFR) на рівні "Caa1" і рейтинги ймовірності дефолту (PDR) на рівні "Caa1-PD" компаній Metinvest BV (Нідерланди, холдингова компанія групи "Метінвест"), Fintest Trading Co Limited (Кіпр, група "Донецьксталь"), MHP SA (Люксембург, агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт"), ТОВ "Лемтранс" (Донецьк) і гірничорудної компанії з активами в Україні Ferrexpo Plc (Великобританія).

Також Moody's підтвердило рейтинг холдингової компанії енергохолдингу ДТЕК - DTEK Holdings BV (Нідерланди) на рівні "Caa1" з негативним прогнозом.

"Рейтингові дії Moody's продиктовані зниженням суверенного рейтингу України до "Саа2" з негативним прогнозом, хоча рейтинг суверенних євробондів України залишився на рівні "Саа1", - йдеться в повідомленні агентства.

Зниження рейтингу України відбулося наприкінці минулого тижня у зв'язку з ескалацією в країні соціальної і політичної напруженості, і, відповідно, підвищенням ризику посилювання в Україні адміністративної кризи та/або політичної невизначеності.

Раніше, 28 січня, з цієї ж причини, знизило рейтинги України в іноземній валюті до "CCC+/C" з "B-/B" рейтингове агентство Standard&Poor's (S&P).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 21:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.