Moody's знизило довгострокові рейтинги депозитів в інвалюті 12 українських банків

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило до рівня "Caa3" з "Caa2" довгострокові рейтинги депозитів в іноземній валюті 12 українських банків.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на інформацію рейтингового агентства.

Рейтинги були знижені ПриватБанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, Райффайзен Банку Аваль, Дочірньому банку Ощадбанку Росії, Першому українському міжнародному банку (ПУМБ), Промінвестбанку, ОТП Банку, VAB Банку, банку "Південний", "Кредит Дніпро" і "Фінанси та Кредит".

Всім зазначеним банкам, за винятком ПриватБанку і банку "Фінанси та Кредит", також знижена базова оцінка кредитоспроможності (BCA) до рівня "сaa2" з "сaa1" та підтвердженні рейтингу фінансової стійкості (BFSR) на рівні "E".

BCA ПриватБанку підтверджена на рівні "сaa1", банку "Фінанси та Кредит" - "Сa", обидві оцінки відповідає BFSR на рівні "E".

Агентство знизило Укрексімбанку, ПУМБ, банкам "Південний" і "Кредит Дніпро", Ощадбанку і VAB Банку довгострокові рейтинги депозитів у національній валюті до рівня "Caa2" з "Caa1" і рейтинги за національною шкалою (NSR) до рівня "B3.ua" з "Ba3.ua". Відповідні рейтинги банку "Фінанси та Кредит" на рівні "Caa2" і "B3.ua" знаходяться на перегляді з можливістю подальшого зниження. Всім іншим банкам зазначені рейтинги підтверджені на рівнях "Caa1" і "Ba3.ua" відповідно.

По всім банкам за BFSR прогноз підтверджений на рівні "стабільний", тоді як всі інші рейтинги були поміщені на перегляд з можливістю їх подальшого зниження.

Агентство Moody's також підтвердило довгостроковий рейтинг компанії "Райффайзен Лізинг Аваль" за національною шкалою на рівні "Ba3.ua" і довгостроковий корпоративний рейтинг за національною шкалою на рівні "Ba3.ua".

Moody's наприкінці минулого тижня знизило рейтинг єврооблігацій України до рівня "Саа2" з "Саа1" і присвоїло йому "негативний" прогноз.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.