Кабмін не буде поспішати з продажем "Турбоатома", - Бойко

Український уряд не поспішатиме з продажем державного пакету ВАТ "Турбоатом", заявив в.о. віце-прем'єр-міністра України Юрій Бойко.

Про це він сказав журналістам у четвер у Харкові, повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Сьогодні, чесно кажучи, я не бачу сенсу продавати такий прибутково працюючий завод, який і так забезпечує 6 тис. робочих місць, майже 6900 грн. зарплата. Це стійко прибутковий завод, який інвестує власні кошти і постійно модернізується, тому поспішати продавати такий об'єкт ми не будемо", - пояснив Ю.Бойко.

За його словами, потенційні покупці ще не виявляли інтерес до заводу.

"Дійсно, заплановано приватизацію підприємства "Турбоатом", але навіть процедуру оцінки ще не розпочато. З урахуванням того, як прибутково і успішно працює підприємство, ми переконані, що воно буде оцінено в значну суму грошей", - зазначив Ю.Бойко.

Як повідомлялося, Фонд держмайна (ФДМ) України має намір у грудні 2014р. виставити на приватизаційний конкурс з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону 75,22% ВАТ "Турбоатом" (Харків).

У той же час для приватизації "Турбоатому" необхідно прийняття відповідного рішення Кабінету міністрів. Крім того, "Турбоатому" необхідно привести свою діяльність у відповідність до вимог закону про АТ.

Уряд запланував у держбюджеті-2014 зростання надходжень від приватизації до 17 млрд. грн., а Бюджетний комітет запропонував збільшити їх ще на 1,2 млрд. грн.

"Турбоатом" - єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій. Спеціалізується на виробництві турбін для теплових і атомних електростанцій, гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумулюючих електростанцій, газових турбін для теплових електростанцій, парогазового устаткування та іншого енергетичного обладнання.

У січні-вересні 2013р. "Турбоатом" отримав чистий прибуток у розмірі 399,6 млн. грн., що на 68,2% більше, ніж за той же період 2012р., чистий дохід збільшився на 31,7% - до 1 млрд. 279,7 млн. грн.

Затверджений урядом фінплан підприємства на 2014р. передбачає отримання чистого прибутку у розмірі 380 млн. грн.Коментарі

Додати коментар


/

, . . ? - . , - , ! , .

ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 8:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.