Уряд хоче у липні остаточно домовитися з ЄС про кредити

Кабмін планує у липні завершити перемовини щодо кредитної угоди для отримання макрофінансової допомоги Європейського союзу.

Відповідний орієнтир закріплено розпорядженням Кабінету міністрів щодо затвердження плану першочергових заходів щодо інтеграції України в ЄС на 2012 рік, повідомляє "Дзеркало тижня".

"З метою залучення макрофінансової допомоги ЄС: завершити перемовини щодо укладення меморандуму про взаєморозуміння між Україною та ЄС та кредитної угоди між Україною, НБУ та ЄС - як кредитором для отримання Україною макрофінансової допомоги", - йдеться у документі.

При цьому передбачається, що протягом двох місяців після підписання відповідної кредитної угоди буде підготовлено законопроект про його ратифікацію.

Як повідомлялося, європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле у березні 2010 року заявляв про готовність ЄС надати Україні додаткову макрофінансову допомогу на 610 мільйонів євро після того, як країна відновить співпрацю з МВФ.

У лютому 2012 голова представництва Євросоюзу в Києві Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив про те, що Європейський союз призупинив допомогу Україні за деякими програмамиКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 7:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.