Apple за два тижні викупила на ринку акції на $14 млрд.

Американська компанія Apple викупила у акціонерів свої цінні папери на загальну суму в $14 млрд. менше ніж за два тижні після публікації фінансового звіту.

Про це заявив глава Apple Тім Кук в інтерв'ю The Wall Street Journal, повідомляє Прайм.

Як повідомляв Digit.ru, компанія раніше заявила про плани більш ніж удвічі - до $100 млрд. - збільшити програму з повернення капіталу акціонерам до 2015р. У 2012р. обсяг цієї програми був встановлений на рівні $45 млрд. Таким чином, в середньому Apple має намір повертати акціонерам близько $30 млрд. на рік у формі дивідендів і зворотного викупу акцій (buyback) з серпня 2012р. по грудень 2015р.

У першому кварталі 2014 фінроку, що завершився 28 грудня, Apple повернула акціонерам $7,7 млрд. у формі дивідендів і зворотного викупу акцій, довівши загальний обсяг повернення капіталу до рівня понад $43 млрд. Незважаючи на це, акції компанії одразу після фінзвіту впали приблизно на 8% - позначилися більш низькі, ніж очікувалося, продажі iPhone і прогноз про можливе зниження виручки в другому кварталі.

Проте менш ніж за два тижні з моменту публікації фінзвіту Apple викупила акції ще на $14 млрд. Таким чином, сума buyback за останні 12 місяців склала понад $40 млрд., а загальний обсяг повернення капіталу акціонерам тепер можна оцінити більш ніж в $57 млрд.

"Це значить, що ми робимо ставку на Apple. Це означає, що ми дійсно впевнені в тому, що ми робимо і що плануємо робити. Ми не просто про це говоримо, ми демонструємо це своїми діями", - заявив Кук. Він також зазначив, що поки не бачить на ринку великих компаній, покупка яких служила б інтересам Apple.

Apple також виплатить дивіденди у розмірі $3,05 на акцію 13 лютого, а 28 лютого відбудуться щорічні збори акціонерів, де активісти-інвестори можуть знову підняти питання про те, як Apple має намір витратити $160 млрд. готівкою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.