Заборгованість із зарплати в "оборонці" зменшилась на третину

Протягом січня поточного року заборгованість із заробітної плати на підприємствах оборонної промисловості й військової сфери зменшилась на 30%.

Як повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України, спеціалізованими прокурорами у воєнній сфері проводяться перевірки додержання законодавства про оплату праці.

Зокрема, протягом січня 2014р. було проведено 99 таких перевірок. За їх результатами притягнуто до відповідальності 16 посадових осіб, відшкодовано понад 50 млн. грн., заявлено позовів на суму майже 500 тис. грн.

У цьому році спеціалізованими прокурорами за фактом невиплати заробітної плати розпочато 10 кримінальних проваджень, з яких 2 вже направлені до суду.

Так, Донецька спецпрокуратура під час проведення перевірки на підприємстві оборонно-промислового комплексу ПАТ "Спеціальне конструкторське бюро радіотехнічних приладів" виявила факт безпідставної невиплати заробітної плати. Більше 100 працівників у період з червня 2013р. по січень поточного року не отримували кошти. Сума заборгованості склала понад 2,4 млн. грн. Наразі триває розслідування кримінального провадження за цим фактом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.