Болгарія схвалила інвестпропозицію з будівництва морської ділянки "Південного потоку"

Міністр навколишнього середовища і водних ресурсів Болгарії схвалив інвестиційну пропозицію на будівництво морської ділянки газопроводу "Південний потік".

Про це йдеться в повідомленні оператора проекту South Stream Transport BV, повідомляє Прайм.

Схвалення міністра було отримано після позитивного рішення Верховної експертної екологічної ради щодо звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище (звіт про ОВНС) морського газопроводу "Південний потік" у Болгарії, прийнятого 24 січня. У звіті про ОВНС повідомляється, що при реалізації проекту значного впливу на навколишнє середовище надано не буде, відзначається в повідомленні.

Звіт про ОВНС містить результати екологічних та соціально-економічних досліджень, а також досліджень культурної спадщини для будівництва та експлуатації болгарської ділянки морського газопроводу "Південний потік", проведеного групою болгарських і міжнародних експертів. У доповіді описується потенційний вплив проекту на навколишнє середовище і міститься більше 200 заходів щодо його захисту, які компанія South Stream Transport планує реалізувати, щоб виключити будь-який несприятливий вплив на навколишнє середовище.

При розробці ОВНС оператор проекту провів два раунди консультаційних зустрічей. Так, за підсумками зустрічей з громадськістю було прийнято рішення використовувати альтернативний спосіб будівництва для перетину пляжу Паша Дере в районі міста Варна.

Замість укладання газопроводу під пляжем будуть використані чотири мікро-тунелі для прокладки чотирьох газопроводів глибоко під землею. Тунелі будуть прокладені на глибині близько 20 метрів нижче рівня пляжу, таким чином, на береговій лінії не будуть проводитися ні будівельні, ні землерийні роботи, і доступ на пляж не буде обмежений.

South Stream Transport розраховує завершити наступні етапи отримання дозвільної документації в термін, щоб почати будівництво в середині 2014р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.