Київ передасть Ахметову об'єкти електроенергетики в обмін на перекладку труб

КМДА розглядає можливість передачі ПАТ "Київенерго" у власність об'єктів електроенергетичного господарства взамін на перекладку труб тепломереж.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми зараз розглядаємо питання щодо розрахунку з "Київенерго" невід'ємним майном за те, скільки коштів компанія вклала в перекладку наших труб", - сказав Голубченко журналістам у понеділок .

"Труби залишаться власністю міста, а ми щось взамін на таку ж суму з електроенергетики передаємо "Київенерго" у власність, щоб не платити йому з бюджету гроші за це поліпшення", - пояснив перший заступник голови КМДА. При цьому А.Голубченко висловив сподівання, що Київрада прийме рішення, яке дозволить здійснювати такі операції.

"Як тільки "Київенерго" отримає рішення сесії Київради, а я маю надію, що Київрада це рішення підтримає - компанія повірить у те, що з нею розраховуються і на наступний рік закладуть набагато більше (коштів на перекладку мережі - ред.)", - зазначив А.Голубченко.

"Київенерго" навіть кредит візьме - йому вигідно віддавати нам у власність теплові мережі, а собі забирати електроенергетичні об'єкти, тому що він більше налаштований у своєму бізнесі саме на електричну складову, а не теплову", - впевнений перший заступник голови КМДА.

Власником 71,82% ПАТ "Київенерго" є ДТЕК, що належить Рінату Ахметову.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 5:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.