Київ заборгував за газ 3,6 млрд. грн.

Заборгованість Києва за спожитий газ станом на 29 січня склала 3,6 млрд. грн.

Про це повідомив директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитро Новицький, передає "Интерфакс-Украина".

На апаратній нараді КМДА в понеділок, присвяченій питанням проведення опалювального сезону в столиці, він повідомив, що згідно з постановою Кабінету міністрів у держбюджеті передбачено субвенцію Києву на погашення різниці в тарифах на теплову енергію в сумі 3,194 млрд. грн.

За його словами, в даний час погоджено погашення заборгованості за спожитий газ в обсязі 2 млрд. грн.

"Ми очікуємо, що найближчим часом ця заборгованість буде погашена, але залишається близько 1,5 млрд. грн. І потрібно шукати, як їх погасити", - підкреслив Новицький.

Так, за його словами, джерелом погашення цієї заборгованості може стати заборгованість ЖЕКів, яка становить 838 млн. грн., причому 576 млн. грн. - це заборгованість населення.

Директор департаменту підкреслив, що районні держадміністрації ставлять питання про стягнення з населення боргів, проте, "ефективність занадто низька".

При цьому Новицький нагадав, що поточна оплата населення за комунальні послуги найвища в Голосіївському районі (101%) і найнижча - у Шевченківському районі (65%).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 4:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.