LNG-термінал отримав землевідведення

Головне управління Держземагентства в Одеській області видало держпідприємству "Національний проект "Ел Ен Джі Термінал" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів національного проекту.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на заяву прес-служби ГУ Держземагентства в Одеській області.

Ділянка майбутнього будівництва має площу близько 13,5 га. Вона розташована на території Сичавської сільської ради Комінтернівського району (за межами населеного пункту).

"Головне управління Держземагентства в Одеській області дало доручення територіальним органам Держземагентства в містах і районах області всіляко сприяти в межах своєї компетенції та відповідно до вимог чинного законодавства при відведенні земельних ділянок, необхідних для реалізації національних проектів на території області", - додали в прес-службі.

Україна планує будівництво LNG-терміналу в два етапи. На першому буде задіяно судно-термінал потужністю 5 млрд. куб. м газу на рік, на другому планується побудувати наземний термінал потужністю 10 млрд. куб. м газу на рік.

В рамках першого етапу будуть проведені днопоглиблювальні роботи (за рахунок коштів, що залучаються ДП "LNG-термінал", €121 млн.), побудовано з'єднання з газопроводом високого тиску (за кошти ДК Укртрансгаз", вартість до €113 млн.), встановлено орендоване судно-термінал.

На другому етапі буде побудований наземний термінал (за кошти консорціуму інвесторів, вартість - €735 млн.).

Проект передбачає будівництво СПГ-терміналу в районі міста Южний (Одеська обл.) поруч із нафтовим терміналом ПАТ "Укртранснафта" і МТП "Південний".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 9:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.