В російській металургії утворилася група аутсайдерів

Важкий борговий стан низки російських металургійних компаній може завершитися їх банкрутством.

Таку думку висловив основний акціонер одного з найбільших виробників сталі в Росії ВАТ "НЛМК" Володимир Лісін на зустрічі з інвесторами у Лондоні в понеділок, передає "Интерфакс-Украина".

"У нас утворилася група аутсайдерів на металургійному ринку, що типово не тільки для російського ринку, нічого особливого в пошуку тієї чи іншої підтримки (держпідтримки) немає. Механізм банкрутства в кінцевому рахунку доведеться використовувати, у російської держави не вистачить достатньо бюджетних грошей, щоб роздавати. Я думаю, найближчим часом буде змінюватися поляна учасників металургійного ринку в Росії", - заявив Лісін.

Наприкінці листопада 2013р. прем'єр РФ Дмитро Медведєв провів нараду, присвячену розвитку металургійної галузі. У ньому брали участь глави найбільших меткомпаній, в тому числі ОК "РусАл", "Мечела", Evraz, "Норильського нікелю", а також міністр економічного розвитку Олексій Улюкаєв. Серед інших питань на зустрічі обговорювалося надання держгарантій для рефінансування заборгованості металургів і субсидування частини відсоткових ставок.

На даний момент лідерами за розміром боргу серед російських меткомпаній є "РусАл" (за останніми даними чистий борг - $10,142 млрд.) і "Мечел" ($9,4 млрд.). Серед найбільших "закредитованих" меткомпаній знаходиться Evraz plc., чистий борг якого станом на кінець I півріччя 2013р. склав $7,043 млрд.

Належні Лисину 85,9% акцій НЛМК консолідовані на балансі Fletcher Group Holdings. Менеджмент НЛМК володіє 2,8% статутного капіталу, у вільному обігу знаходяться близько 11,3% акцій. Розписки на акції компанії звертаються на Лондонській фондовій біржі (10 розписок відповідають 1 акції).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 8:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.