Краматорський феросплавний завод збирається здивувати ринок

ТОВ "Краматорський феросплавний завод" (КФЗ, Донецька область), створене в 2010р. на базі частини потужностей ВАТ "Краматорський металургійний завод ім. Куйбишева" (КМЗ, Донецька область) в ході санації підприємства, найближчим часом завершить масштабну реконструкцію обладнання та почне випуск доменного феромарганцю.

Про це повідомив директор КФЗ Юрій Лобода, інформує "Интерфакс-Украина".

Наразі проект на стадії пуску: йде налаштування обладнання, технологічного процесу. "Протягом місяця-двох ми вийдемо на промисловий випуск доменного високовуглеводневого феромарганцю", - прогнозує глава заводу.

За словами Лободи, вже отримані дослідні партії продукції, фахівці займаються налагодженням технології для зниження собівартості випуску феросплавів.

Як підкреслив директор КФЗ, щодо якості продукції питань немає - технологія унікальна, з урахуванням найжорсткіших вимог до екології виробництва. Подібна технологія застосовується на Саткинському чавуноплавильному заводі (СЧПЗ, Челябінська область, РФ), який випускає 50% всіх доменних феросплавів в Росії, і на якому Лобода раніше працював заступником директора.

Підприємство працює повністю на імпортній сировині - африканських рудах. Продукцію планується реалізовувати в Україні, а також поставляти в країни ЄС.

"Зараз ведемо переговори з потенційними споживачами нашої продукції - пул покупців ще не визначений. Але ми не будемо видавлювати інших українських виробників (...) - ми просто будемо пропонувати якісні феросплави за нижчими цінами", - сказав директор.

Обсяги випуску феросплавів визначатимуться залежно від ринкової ситуації. Номінальна потужність заводу - 150 тис. т на рік.

За словами Лободи, заводом володіє міжнародний пул інвесторів. "Це не одна компанія, тому що витрати на проект були значними, і один інвестор його не потягнув би", - констатував директор, додавши, що до групи "Приват" інвестори КФЗ відношення не мають.

За даними на 28 вересня 2012р., ТОВ "КФЗ" знаходився у повній власності Solarmo Holdings Limited.

До цього 99% КФЗ належала ТОВ "Регіон" (Донецьк). Крім того, повідомлялося, що Антимонопольний комітет (АМК) у листопаді 2012р. дозволив Opatu Investments Limited придбати частку в статутному капіталі Solarmo Holdings Limited (обидві - Кіпр), що володіє КФЗ, це забезпечить досягнення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Статутний капітал ТОВ "КФЗ" - 5 млн. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 9:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.