"Газпром" може переїхати до Санкт-Петербурга в 2015р.

Переїзд "Газпрому" в Санкт-Петербург може повністю завершитися до кінця 2015р.

Про це повідомляє Прайм з посиланням на джерело газети "Ведомости".

Топ-менеджер однієї з дочірніх структур "Газпрому" повідомив, що рішення про поступовий переїзд вже прийнято. За словами джерела на ринку нерухомості північної столиці, структури "Газпрому", в основному, дочірні компанії, активно шукають офісну нерухомість в оренду.

Цю інформацію підтверджує і один з великих девелоперів Петербурга. "Але безпосередньо" "Газпром" переговори не веде", - додав він. Джерело в "Газпромі" повідомило, що до кінця року в Петербург може переїхати "Газпром Міжрегіонгаз".

Водночас газета додає, що з переїздом газового холдингу можуть виникнути проблеми з персоналом. "Кажуть, що з плином часу середнім і вищим менеджерам будуть компенсовані витрати на іпотеку. Тим, хто не хоче їхати до Петербурга, шукають заміну з місцевих", - повідомив один зі співрозмовників видання.

Голова правління "Газпрому" Олексій Міллер у 2012р. заявляв, що компанія не планує змінювати місце реєстрації з Москви на Санкт-Петербург. Торік голова ради директорів газового концерну Віктор Зубков підтверджував, що питання про переїзд головного офісу "Газпрому" в Петербург поки не розглядається.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 14:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.