Через повінь збитки британських страховиків можуть перевищити 1 млрд. фунтів

Збитки страхового сектора через повінь у Великобританії можуть перевищити 1 млрд. фунтів стерлінгів ($1,6 млрд.) до квітня, якщо дощі продовжаться в лютому і березні.

Про це заявив агентству Bloomberg партнер Deloitte LLP Джеймс Раков, повідомляє "Интерфакс-Украина".

Метеорологи очікують збереження сильних опадів як мінімум до 14 лютого включно. Більш довгострокові прогнози настільки ж невтішні.

Поки середня сума у ​​розрахунку на страхове відшкодування знаходиться в діапазоні від 30 тис. до 40 тис. фунтів. Разом з тим, за словами експерта, нинішнє лихо за масштабами збитків не дотягує до повені 2007р., в результаті якого страховики втратили 3 млрд. фунтів і яке було найсерйознішим після "великих повеней" 1987 і 1990рр.

Дж.Раков зазначив, що на тлі стихійних лих страхові премії у Великобританії можуть вирости в 2014р.

Січень 2014р. у Великобританії виявився найбільш вологим з 1766г.

Як повідомила у вівторок BBC, кілька сотень людей були евакуйовані у Великобританії через повені, викликані підвищенням рівня води в Темзі. Серед вимушених покинути свої будинки виявилися жителі графств Беркшир і Суррей. Влада попередила про можливу загрозу затоплення кількох тисяч будинків.

"Існує високий ризик розливу таких річок, як Темза, Северн і Уай в середині тижня", - заявив міністр у справах місцевих громад Великобританії Ерік Піклз, що відповідає за координацію зусиль по боротьбі з повінню. Северн - найбільша за довжиною річка у Великобританії (354 км).

Британська влада заявила, що робить все можливе, аби якомога швидше впоратися з наслідками повеней. Військові готові підключитися до надання допомоги населенню в разі, якщо ситуація продовжить ускладнюватися.

З грудня у Великобританії затоплені вже більше 8 тис. будинків, зруйнована прибережна інфраструктура, а також гілка залізниці, що з'єднує місто Плімут з іншою частиною Англії. Багато автомобільних доріг перекрито, зокрема, вже вдруге закрито основне шосе, що проходить через Оксфорд. Майже повністю припинено залізничне сполучення з Корнуолл і більшою частиною Девона.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 14:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.